| Arnold2893 a întrebat:

Cum imi pot face o prietena?
Dati-mi niste sfaturi.ce trebuie facut..etc etc.
Vreau raspunsuri serioase happy

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

E simplu frate, sa fii tu natural si sa incerci sa comunici cu ele, le intrebi daca vor sa iasa cu tine dar fi direct si fara emotii fetele prefera baietii directi, si daca vor bine daca nu altele succes frate iti garantez ca merge

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa ai incredere in tine, cand vorbesti cu o fata sa crezi ca o poti cuceri chiar daca e cea mai bogata sau frumoasa fata din cartierul tau. Fetelor le plac barbatii, baietii increzatori in ei.

| neutrino a răspuns:

Este suficient sa-ti exprimi dorinta, sa imprastii acest zvon in clasa ( in timpul scolii), sau prin gasca ta, si in curand cu siguranta ca vor aparea multe fete doritoare sa fie cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ingrijesti, nu vorbesti mult si prost, fetele adora baietii care le fac sa rada, dar sa fie seriosi, te dovedesti de incredere, nu te arata disperat dupa sex ori prietena, iti aperi reputatia si te comporti civilizat si socializeaza!

varianta hard: tragi de fiare, iti faci tatuaje, te faci popular prin cartier si pe facebook, intri in anturajul traficantilor de femei, apoi te cauta fetele.

Ca de obicei, sa nu-mi aud reprosuri, vad constant fete abia iesit din buletin in anturajul baietilor rai, cum le pleaca nevestele, cum ai suna.

ori iti faci prietena mai putin draguta, deci mai taie naiba din mofturi ca de vrei una din play boy, ai sanse doar daca castigi la loterie marele premiu.

| Ritsuko a răspuns:

Incepi sa cunosti tot mai multe fete, prin prieteni, etc..Incepi conversatii si vezi o fata care e pe gustul tau si cu care te intelegi.