| razvy9912 a întrebat:

Cum iti dai seama ca iubesti pe cineva cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| antonia_6976 a răspuns:

Trebuie sa simti ca pentru tine e cea mai importanata persoana, daca ai incredere sa-i spui orice, daca te simti bine in compania ei

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi cred ca iti dai seama atunci cand vezi ca te intereseaza de ea mai mult decat de tine insuti. funda?

| ZEU93 a răspuns:

Cand orice ai face te gandesti la acea persoana mereu, nu o poti scoate din cap

| Kalyn a răspuns:

Nu iti dai, de obicei o faci...insa langa acea persoana esti cel mai linistit om din lume si nu ai face rau niciunei muste in prezenta eihappy

| katty_6203 a răspuns:

Cand esti cu gandul la el(sau ea)all the time!

| razvy9912 explică:

Antoni ai foarte mare dreptate. eu am pus intrebarea asta pentru ca imi place de o fata si am vrut sa fiu sigur ca-mi place cu adevarat de ea