| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati dai seama ca iubesti cu adevarat o fata ce emoti ai sau altceva?

Răspuns Câştigător
| Madyupsik a răspuns:

Fiecare au sentimente speciale. Dar ce le mai speciale sunt ca incepi sa te gindesti la ea mereu, simti ca ea a ocupat un loc special in viata ta.Doresti cit mai mult sa o vezi sa fii alaturi sa o saruti. Ai sentimentul ca pentru ea ai face tot.

Когда любят - трубку не бросают, Когда любят - с грязью не мешают, когда любят - ценят, дорожат, через каждых пять минут звонят! Когда любят – не глядят налево, Когда любят - отвечают смело, Когда любят – едут на край света, Когда любят – не скрывают это!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristipetra a răspuns:

Pai...asta ar trebui sa simti tu...de obicei nu-ti pleaca gandu de la ea si nu sti cum sa faci sa mai intri putin in vorba smugsmugwinkingsi faza cu emotiile nu e la totitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai seama daca o iubesti atunci cand te simnti in al 9-lea cer cand esti lanaga ea si atunci cand iti vine sa urlii pentru o cearta banala!