| AdinaCrissa a întrebat:

Cum iti dai seama daca iti iubesti prietenul cu adevarat?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Incearca sa nu vb cu el vreo cateva zile, daca poti face chestia asta fara sa suferi e clar ca nu il iubesti, stii cum e chestia aia cu ajungi sa apeciezi pe cineva abia dupa ce il pierzibig grin

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Cand iubesti pe cineva ai un sentiment ciudat adica simti cum ai"fluturasi in stomac"

| kidu_6779 a răspuns:

Cand simti ca ai putea da totul pentru el, ca intreg Universul tau sa invarteste in jurul lui si ca ai face orice sa il vezi fericit...atunci esti indragostita cu adevarat.
Dar cand spun asta...nu ma refer la toate ideile copilelor de 10 ani (exista si exceptii, bineinteles).
Un singur lucru pot spune...eu una simt ca o viata intreaga in bratele lui nu mi-ar fi suficienta...happy

| KissSummer a răspuns:

Iti poti da seama singura de chestia asta. dupa cum te comporti cu el si att cand te intalnesti cu el ai emotii si ti se imoaie piciorele. asta e un sentiment. si daca atunci cand vb cu el inima iti bate din ke in ke mai tare si asta iar e un sentiment. si asta inseamna dragostea. si o simti pe pielea ta...asa vei descoperii daca iti iubesti partenerul cu adev sau nu.:*

fundita?batting eyelashes