| OanaSimpluu a întrebat:

Cum iti dai seama ca iubesti cu adevarat pe cineva?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Cand iubesti pe cineva simti ca vrei sa faci totul ca cel pe care il iubesti sa fie fericit,esti in stare sa renunti la tine pentru el(nu ma refer la mandria ta,la eu-l tau,aici nu ar mai fi dragoste,ci slugarnicie)te pui pe tine in planul al doilea, si daca vezi ca nu te iubeste si iubeste pe altcineva, ai puterea de a te retrage numai si numai ca sa fie fericit! Poti?

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Simti ceva ce nu ai mai simtit niciodata, este o chestie unica, nu se poate explica in cuvinte...

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu iti spun din propria experienta.L am avut.L am pierdut.atunci l am iubit.am ramas fara el...si nu pot sta sa nu m gandesc la elsad

| Barbiiiiee a răspuns:

Cand il pierzi...sad asa ca nu astepta sa-ti deschida cineva ochii.cand e prea tarziu, nu mai este nimic de facut.SUCCES

| Octavian94 a răspuns:

Cand iubesti vrei sa faci orice pentru persoana aceea happy.