| 5SOS a întrebat:

Cum iti dai seama daca mai esti virgina sau nu?

7 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

Pai daca ai facut dragoste sau sex nu mai esti virgina si daca nu ai facut esti virgina, e simplu:d

| adelutza29 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa stii cel mai bine dar un medic iti va putea spune daca mai esti sau nu.

| bogdan74688 a răspuns:

E un pic greu... cel mai bine e sa intrebi un medic.
Prin virgina, se intelege o fata care nu a intretinut niciodata relatii sexuale => are himenul intact.
Desi, himenul se poate rupe si in timpul orelor de sport de la scoala ( in timpul unor exercitii ). El difera de la o fata la alta; la unele fiind mai elastic, iar la altele, mai putin, deci mai predispus ruperii.
In orice caz, cu riscul de a ma repeta; din moment ce nu ai avut relatii sexuale, esti virgina. Legat de himen, poti merge la un ginecolog - este aiurea, stiu, dar rolul lui e sa te ajute.

| aly a răspuns:

Du-te la ginecolog

| Satisfaction a răspuns:

Tu nu stii daca mai esti virgina sau nu? pai poti sa mergi la ginecolog sau baietii, se zice, ca vad dupa fund si dupa sani ca daca ti-l lasati sanii si fundu ti moale zice ca nu mai esti virgina.

| Hokaghe a răspuns:

Am auzit-o si pe asta... cati ani ai ah? laughing intreabati parintii...

| Extasy_2251 a răspuns:

Pai ai avut vreun act sexual?straight face