| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Cum iti dai seama cand nu mai esti virgina?

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Din momentul in care ai intretinut un act sexual, nu mai esti virgin/a.

| Vizitiul a răspuns:

Cum iti dai seama ca esti virgina?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

*** de trol ai gresit categoria!

| BigBang a răspuns:

Din punct de vedere medical nu mai esti virgina atunci cand intrarea in vagin a fost fortata, rezultand ruperea himenului.Din punct de vedere moral, nu mai esti virgina ca rezultat al experientelor sexuale.salut

| ArcAnna a răspuns:

Pai e logic.ai facut sex cu prietenul tau.deci nu mai esti virgina

| Alis_5793 a răspuns:

Te duci la ginecolog.

| iReal96 a răspuns:

Pai.cand esti virgina ai un "dop" in vagin.iar cand nu mai esti nu mai ai acel "dop" bftlaughing

| berelahalba a răspuns:

Intrebare mai retarda ca asta nu am auzitI don't want to see scuza-ma dar ai probleme mari de ratiune.