| denisa_2911 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca mai esti sau nu virgina? Cum pot sti?straight facestraight facestraight facestraight face

Răspuns Câştigător
| alina_4026 a răspuns:

Pai singura trebuie sa-ti cunosti corpul. Daca ai facut dragoste desigur ca nu mai esti daca nu ai facut atunci mai esti virgina.

16 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Desigur, sunt tentat mai întâi să răspund prin "cât creier ai?".
Dar, mai e o problemă pe care repondenţii de mai sus o evită: Himenul se poate rupe şi prin căţărări răscrăcite în copaci, de exemplu.
În fine, doctorul ginecolog e cel mai eficient happy

| Farcas a răspuns:

Singurul mod de a afla e un control ginecologicwinking

| nicol20 a răspuns:

Tu nu poti sa stii doar un ginecolog

| Macho a răspuns:

Nu poti, e un mister.

| denisa_2911 explică:

Buaiiiiiiiiiiiiiiiii ma plictisesclaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Rose_2860 a răspuns:

Fata tu chiar esti proasta raulaughing

| LuLy_5981 a răspuns:

Exista o solutie: faci sex si atunci vei stii cu siguranta ca nu mai esti laughing si, totodata vei realiza ca ai fost. oh go on

| v1ntyla a răspuns:

Omfg! Traim in Romania si asta ne preocupa tot timpul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut`o nu mai esti... este simplu... chit ca ai facut oral sau anal... virginitate=puritate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei fetito daca te-ai masturbat posibil ca esti, daca atunci cand ai facut-a curs sange aatunci, nu mai esti cu siguranta sau daca te-a durut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai avut un contact sexual, inseamna ca esti virginawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LuLy a răspuns:
Exista o solutie: faci sex si atunci vei stii cu siguranta ca nu mai esti laughing si, totodata vei realiza ca ai fost. oh go on PERFECTA DREPTATE! respect laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand o sa te ingras sau o sa slabesti, depinde de persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai auzit perle dar asta le intrece pe toata " sau suntem noi prea idioti si nu intelegem ce vrei cu adevarat sa stii. mai intreaba odata.'''

| DexTer a răspuns:

Doamne...
Mergi la alimentara si intreaba acolowinking

| giulia_9159 a răspuns:

Printr-o vizita la medicul ginecolog