| anonim_4396 a întrebat:

Cum m-as putea vopsi daca sunt blonda, am ochii verzi si ten foarte deschis?

Răspuns Câştigător
| xDcreepy a răspuns:

Roscata ti-ar sta cel mai bine!

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Natura ţi-a dat combinaţia asta şi ştia când ţi-a dat-o că o să arate ok. Deci în niciun caz nu-ţi schimba culoarea părului în şaten/castaniu închis sau negru. Eventual un blond închis, şaten deschis, alună.

| Viviannnnnna a răspuns:

Bruneta love struck ti-ar sta super tare fiindca ai ochii verzi si ti-ar iesii in evidenta smug love struck dar daca esti Blondul ala de papusa Barbie day dreaming o sa il recuperezi foarte greu love struck treaba ta ^^ pupici!

| miriapo7 a răspuns:

Pai ori te lasi blonda pentru ca este o culoare foarte frumoasa(si eu as vrea sa ma vopsesc blondha dar nu pot)ori te vopsesti brunet roscatkiss

| Anxx a răspuns:

Pai daca vre sa te vopsesti poti opta pentru culorile mai deschise sau inchise de blond pana la saten. Nu cred ca te-ar avantaja brunetul.

| Ralu_2997 a răspuns:

Sa te vopsesti un blond inchis sau unul ff deschis`!
sunt stilist si stiu ff binehappy
pentru ca ai tenul deschis sa nu te vopsesti cu negru cu roscat etc.
asculta-mi sfatul si va fi binewinking