| Alexandra_8746 a întrebat:

as dori sa te intreb care sunt reactiile unui baiat cand te place?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se uita cu ochi frumosi in fata fetei, o baga in seama mai des, incearca sa ii cumpere cadouri, etc.

| GoguSteriade a răspuns:

Mai are ceva tare in buzunar pe langa telefon

| XNitroX a răspuns:

Pai Alexandra daca te place se va purta diferit cu tine,se va uita mult la tine, incearca sa vorbesti cu prietenii lui si intreabai daca vorbeste despre tine, si intreaba-l ce parere are despre tine. Sper sa te ajute ce tiam spus.

| FreddieMercury a răspuns:

Pot aparea reactii adverse. laughing

| CRISTINUKA_6903 a răspuns:

Te sacaie tot timpul, se uita fix la tine, e gelos daca un baiat te atinge, nu are pofta de mancare, vorbeste tot timpul cu tine, nu poate sa fie supy pe tine, se comporta frumy cu tine...si in ultimul rand se gandeste tot timpul la tinebig grin
plz funda?

| UnulPentruToate a răspuns:

I se intaresc sfarcurile? :o

| AlecsManelistu a răspuns:

Pai baiatu acela poate te place si vrea o noapte cu tine cine stie poate dragoste poate sex o sa vezi tu cand o sa va intalnitziwinking

| cezarycic a răspuns:

Baiatul ar trebui sa faca primul pas...SARUTUL,sa o tina de mana, etc.pai cand o place i se ridik...sty uh.transpira.chesti din astea

| petru609 a răspuns:

De obicei un baiat cand ai place de o fata este mereu agitat
se uita mereu la tine si este timid
se teme sa vorbeasca ceva cu tine parca tear ocoli dar te iubeste
vorbeste cu prietenii lui mereu despre tine si pare putin ticnit cate o data
nu stiu daca te ajuta cu ceva dar cate o data cam asa este!