| BlackMan a întrebat:

Cum pot sa ii spun ca il plac, avand in vedere ca noi suntem in clase diferite si ne vedem doar in pauze la sk. Am id si nr lui de telefon dar nu prea vorbim, decat daca ii zic eu buna cf (etc)el nu zice nimiccrying El mi-a cerut prietenia acum vreo cateva saptamani cand eu i-am zis:NU stiu... o fi luato ca pe un refuz? EU chiar il plac... va rog sa ma ajutati nu stiu daca ma mai place, dar eu vreau sa fiu cu elhappy cum sa ii zic. unde si cand?:* dau funditawinking

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Zii ca are dreptate si ca ar fi misto sa fiti impreuna. happy

| Aly07 a răspuns:

Cel mai bine e pe messwinking. Simplu si direct.

| BlackMan explică:

Betty mie imi e cam frica si de ce o sa zica sau cum o sa reactioneze. mai ales de ce o sa le zica celorlalti stii, eu sunt o fire timida care roseste repede, nunumai cand vede persoana, dar si cand vorbeste cu ea... mai ast sfaturi...:*

| betty17 a răspuns:

Pai zi fata in fata
hey, buna ce faci.mai tii minte cand m-ai intrebat ceva si eu am refuzat...acum m-am gandit mai bine si as vrea desigur daca mai vrei si tu asta
e cam direct acum depinde si de tine daca ai curaj

succes

| Macho a răspuns:

Zi-mi cine e baiatul, ca ii zic eu. laughing

Mare chestie, te duci la el in pauza si ii zici: "buey asta, vezi ca imi placi! Cand m-ai intrebat daca vreau sa stau cu tine, am zis N-U S-T-I-U, nu ca nu as vrea, ce ai inteles? de cateva zile astept sa dai si tu un semn ceva, credeam ca si tu ma placi :-

| Macho a răspuns:

Nu mi-a scris tot mesajul.

Era de completat ca trebuie sa faci botic si sa faci o fata mai miloaga asa, sa zici replica cu zambetul pe buze si cu accentul potrivit. Mie asa mi-ar placea sa imi zica o fata laughing Incearca. poate merge, iti doresc succes :*