| Anonimus4Ever a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca fata de care imi place mie ii place si ei de mine is nou la asta si am nevoie de vocateva sugestii cum as putea sa o cuceresc happy cred ca pentru uni e ceva neobisnuit ce intrebbig grin

5 răspunsuri:
| AsiSoyYo a răspuns:

Pai 1) Fai o scrisoare in care sa ii scrii tot ce simti pentru ea printr-o poezie sau printr-un cantec
gasesti mesaje pe www.mesaje-frumoase.com si cantece pe www.versuri.ro dar mai sigur e sa scrii pe google mesaje frumoase si intrii pe primul link la declaratii de dragoste. act despre cantrec scrii asa pe google:
Elena Gheorghe Ochii tai caprui versuri
Justin Bieber Never let you go versuri
ei bine astea sunt cele mai romantice melodii pe care le asculta o fata sper sa te ajute
P. S::.::: Aproape uitasem... daca vrei sa vezi daca te place ar trebui ca tu sa vezi daca se uita la tine, iti ia apararea sau daca rade la glumele tale :)
SuCcEs!

| Deny93 a răspuns:

Nui nimic toti am fost noi in asemenea chestii, Poi daca vrei sa afli daca te place.fii atent la semnalele ei pe care ti le da! sh daca vrei sa cuceresti o fata: pai in primul rand unei fete ii place sa ii dai atentie, sa vb frumos cu ea, sa o alinti, sa creada e numai ea pentru tine. dar atentie, nu ii arata ca parca ai fii mort dupa ea ca poate si-o i-a in cap...Bafta:*:*

| Dodolino0 a răspuns:

Incearca sa-i tragi niste priviri din alea smug ...in timp ce o privesti si daca se uita la tine muscati cu dintii buza de jos big grin da mereu roade smug... poarta-te frumos cu ea, nu`i vorbii urat.
scoate`o la un suc sau mergeti la un film, iesit pe afara gasiti tot felul` de teme pentru discutii. ia-o de mana iar daca zice "ce faci?" ii zici "scuza`ma"...hai ca te descurci tu
ai putea sa-i spui chiar in fata ca o placi! nu ai nimic de pierdut iar atunci vei vedea daca si ea are ceva sentimente fata de tine

| AmelieIdk a răspuns:

Tot ce s-a zis mai sus, insa nu fi insistent, incat sa o sufoci cu prezenta ta. Ofera-i si putina libertate.

| CartofKing a răspuns:

Pai ie simplu afla mai intai cei place ce gusturi are ce tip de muzica asculta vb cu ia o periuada da vb in prostie siporm ii zici ce simti pentru ia
sa nu primesc fundita daca nu o sa ieasa (la mine a mers blushing)