| Anonymousbyme a întrebat:

Cum pot sa-mi țin ziua de naștere? Va rog sa-mi dați sfaturi!

Răspuns Câştigător
| anonimusfata2 a răspuns:

Pai nu stiu...la pizza puteti povesti, va puteti juca unele jocuri, puteti spune bancuri, la un moment dat poti deschide cadourile... apoi nu stiu depinde i cam cati ani aibig grin

4 răspunsuri:
| anonimusfata2 a răspuns:

Depinde cum iti place... daca vrei acasa sau la pizza cu prietenii...mie imi place la pizza sincer

| Anonymousbyme explică (pentru anonimusfata2):

Multumesc. Si mersi pentru. link. imi mai dai idei?

| Anonymousbyme explică (pentru anonimusfata2):

| anonimusfata2 a răspuns (pentru Anonymousbyme):

Pai nu stiu...la pizza puteti povesti, va puteti juca unele jocuri, puteti spune bancuri, la un moment dat poti deschide cadourile... apoi nu stiu depinde i cam cati ani aibig grin

| anonimusfata2 a răspuns:

Aha...pai cred ca is bune activitatiile pe care le-am scris...sau le puteti face tot pe astea si acasahappy