| IcsD a întrebat:

Cum pot sa ragusesc? Deci am nevoie de sfaturi va rog mult, am o problema si trebie sa am o voce cat mai ragusita... Multumesc

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Tipa cat poti de tare happy.

| Floreenofficial a răspuns:

Bea apa rece
canta mult
vorbeste ca si cand ai fi ragusita happy
sau prefa-te happy thinking

| Silvia a răspuns:

Ţipă multlaughing.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Urla cateva minute cat te tin plamanii de tare.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Tzipa cat poti u de tare si bea niste apa cu gheatawinking

| IcsD explică:

Apropo... vreau doar sa ragusesc. metoda cu apa rece nu stiu, nu vreau sa racesc, ci doar sa ragusesc...

| soricica a răspuns:

Stai linistita, de la putina apa rece si un tipat zdravan nu ai sa racestiwinking
Bye:*

| Fredie a răspuns:

Esti studenta la actorie? Pai cred ca ai putea incerca sa tipi ff tare, sa bei ceva rece. poate, dar ai grija sa nu capeti si o raceala sau durere in gat, in locul unei simple raguseli. Bafta! happy PS: sa mi spui si mie ce metoda ai ales!

| Mihaic93 a răspuns:

Il imiti pe ala de la Limp Bizkit!

| strawberry666 a răspuns:

Bai.canta screamo vreo jumate de ora. sa vezi ce ragusesti :X laughing
bafta!