| Prietenoasa a întrebat:

Cum pot sa strang bani cat mai repede? Funda+vot la unii+felicitare.

4 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Cel mai simplu este sa faci o intelegere cu ai tai, pentru fiecare lucru facut in casa sa primesti o suma de bani.Asa te stimuleaza si pe tine, veti avea si casa curata.

| Moniic16 a răspuns:

Vinde limonada laughing))

| Geooorgianaaa a răspuns:

Pai sa ii economistesti, si daca ai nevoie urgent poti sa le ceri parinilor tai spunand ca nu le mai ceri, desi e logic ca o sa o faci, asa fac eu.

| Alecsx25 a răspuns (pentru Geooorgianaaa):

laughing nu esti singura, da mami/tati promit nu mai cer, promit, jur laughing dupa ce ma vad cu telefonul/tableta/ etc. Mami da-mi si mie 10 lei rolling on the floor