| dianainsta01 a întrebat:

Cum pot scapa cat mai repede de cosuri? Am cateva pe obraji care au inceput sa ma enerveze...Nu stiu daca sa le storc, credeti ca raman urme in viitor daca fac asta?

Răspuns Câştigător
| Lilli a răspuns:

Da-te cu suc de lamaie.Stoarce calumea o lamaie,si da-te pe fata. Dupa o saptamana,doua trece. Dupa ce trece dati cu Nivea pe fata dimineata dupa ce faci dus, si seara dupa ce te demachiezi(daca te machiezi, daca nu, inainte sa te culci).Eu zic ca daca nu ai Nivea, sa cauti o crema cu musetel sau cu galbenele, astea doua fac foarte bine la piele.Asa fac si eu, ca sa nu-mi apara cosuri, si fata e stralucitoare si fina. Sper ca am ajutat.:*