| ghiury a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri,
natural si eficient.

2 răspunsuri:
| ZuzaTA a răspuns:

Am si eu aceeasi problema cu cosurile. Dar am gasit o solutie destul de eficienta. Poti gasi la farmacie un unguent care se numeste Isotrexin costa in jur de 30-35 de lei ( intr-adevar e cam scump dar merita) m-i la recomandat un medic dermatolog si mi-a spus cum il pot folosi. Dupa ce l-ai cumparat il incerci in prima seara, dar mai intai te speli pe fata cu sapun( de preferabil Dove ) si trebuie sa te speli foarte usor sa nu apesi pe piele, la fel si cu clatitul. Dar cand te stergi in totdeauna trebuie sa ai un prosop numai al tau care il folosesti numai si numai pentru fata. Dupaia aplici unguentul doar pe zonele cu pobleme ( daca aplici intr-un loc sanatos s-ar putea sa se inroseasca asa ca ai grija). Dimineata te speli pe fata cu sapun te clatesti si te stergi cu prosopul numai pentru fata, iar dupa aia aplici pe toata fata o crema hidratanta. Asta in prima seara. Timp de doua zile nu mai folosesti unguentul ca sa vezi cu mreactioneaza pielea. Dupa doua zile ce nu l-ai folosit, repeti ceea ce tziam scris, in fiecare seara. Cam timp de o luna iti vor disparea complet toate defectele de pe fata si nu vei mai avea probleme de genu asta. SUCCES :*

XoXo

:*:*:*
Succes! Sper ca tziam fost de folos si sa te ajute >:d

| BeibiiQutz a răspuns:

Paii primul pas este sa nu mai mananci cipsuri si mancare prajita in ulei, te speli in fiecare seara cu apa si sapun Dove cu crema de lapte. Poti sa-ti cumperi ivyss plant e o crema naturala din melc e foarte buna am incercat-o si rezulatatele au fost foarte bune poti sa iti comnzi ivyss plant de pe net cu 99 lei.I-au funda big grin?