| membrugirl2010 a întrebat:

Cum poti scapa de cosuri intr. un mod natural?
FUNDA...

6 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Asa poate sa iti spuna orsicine ca a scapat cu nu stiu ce geluri de curatare sau creme! Eu am tot vazut ca pe siteul asta se vorbeste de Zineryt. Mi-am luat ca nu am mai avut rabdare sa merg la medicul dermatolog. Cand m-am dus, a spus ca Zinerytul nu este bun pentru tenul meu! Deci eu te sfatuiesc sa mergi la dermatolog!

| etudor a răspuns:

Ia legatura cu cineva din spital si fa rost de UREE. Spala bine fata cu sapun si apoi da-ti cu uree(seara, inainte de culcare). Repeta aceasta actiune de 3-4 ori si cred ca vei reusi. Daca nu gasest la spital, incearca si comanda la o farmacie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o alternativa... urina

| Bianca_2501 a răspuns:

Pai...eu asa am scapat :
- ma spalam pe fata in fiecare seara...cu un gel de curatare de la oriflame.este foarte bun.si nu este scump;
- pe timpul zilei evitam cat mai mult sa pun mana pe fata...;
- ma dadeam o data pe saptamana, cu apa care se aruca dupa ce fierbi orezul! poate suna ciudat...petru mine a mers, si nici nu mai aveam tenul gras dupa asta.
Succes!

| Doxxy a răspuns:

Iti pui intr-o ceasca ceai de musetel cald si iei un servetel, inmoi in ceai si te dai in zonele cu cosuri...Si tot asa de cateva ori...La mine a merswinking

| GoldSword a răspuns:

Pai eu am folosit Zineryt si a functionat
dimineata te speli pe fata cu apa si sapun si te dai cu zineryt in locurile afectate asa faci si seara pana cand iti dispar.Sau ai putea face iei un lighean sau nu stiu castron cu apa fierbinte pui musetel iei un prosop pui pe cap si cu fata in castron merge
sau da comanda de la dove pentru crema Funda