| PrsRaluca a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri intr-un mod natural?

Răspuns Câştigător
| diidii a răspuns:

Spala`te pe fata cu un exfoliant, apoi foloseste o crema hidratanta.
Iar, in cazul in care ai cosuri, nu le stoarce, ci da`le cu spirt si iti vor trece imediat.
Aaa.si...nu pune mana murdara pe fata, sau pe unde ai cosurile.winking
Sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

ITI RECOMAND ceva suuuper. crema seboo specific antiimperfections de la yves rocher.45 d lei.e super am recomandato la mai multi.si e cosmetica naturala.deci e natural.cu radacini de plante brusture si etclaughing) super

| Deiiu26 a răspuns:

Este un truc natural: pune putina miere pe portiunea unde se afla cosul, asteapta 2-3 minute dupa care indeparteaza mierea cu un disc demachiant umed. Eu am incercat si a mers.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Cel mai bun mod de a nu avea cosuri, este sa te speli zilnic pe fata cu apa si sapun. Eu asa fac si am observat ca are efectwinking.

| BlackRockShooter a răspuns:

Incearca acneogen de la Hofigal