| qpattyx3 a întrebat:

Cum sa alerg mai rapid?
Funda! Ms de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Vrei sa alergi mai rapid? Tot ce iti trebuie este rabdare si putina munca. Alearga in fiecare zi vreo 30 minute si din ce in ce mai mult timp si mai rapid. Daca obosesti nu te forta. Fa o pauza, relaxeaza-te si o iei de la capat.
(la scoala iti da lapte nu?) Bea lapte mult ca sa iti fixeze calciul in oase, fructe si legume si dormi mai mult ca sa te odihnesti.
Intr-o luna s-ar putea sa alergi foarte repede daca te tii de asta. Succeswinking

4 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Incearca sa alergi mai multe zile la rand, daca nu chiar in fiecare zi cate.un tur de bloc [cartier thinking- 2-3 stradute, nu tot cartieru` laughing)]

| VladimirPutin a răspuns:

Nu mai mânca carne

| RyugaHideki a răspuns:

Run to me!

| Maaaary a răspuns:

Fa miscare mai des. si exerseazahappy >3