| AnDryLoVe34 a întrebat:

Cum sa atragi atentia unui baiat de care iti place?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Intr-un mod mai putin sau mai mult batator la ochi.
Deci, daca nu se 'desteapta' cand ii zambesti, ii mai arunci o ocheada sau alte de-astea, treci mai departe la "calibru" mai greu, ca te-mpingi in el din greseala, ca oftezi asa de greu incat sa te intrebe ce ai patit, sau ma rog, ceva de genul asta. Daca si atunci ii mut, singura alternativa ii sa-l iei de guler si sa-l scoti tu la o bere, pardon la un suc. thinking

| duuh a răspuns:

Daca pentru el esti o pocitanie, poti sa-ti agati si o pancarta de gat, ca tot degeaba ar fi.

| Geniuss a răspuns:

Buna vreau si eu sa zic ca AngelOfMoon deja exagereaza frate cum crezi ca s-ar simti baiatul respectiv referitor la nr 3 iti zic eu umilit...asa ca andry cel mai indicat ar fi sa intrii in discutii cu el si incet incet sa ii intrii la inima...sau indicat ar fi sa ii spui ""X" stii vreau sa iti zic ceva stiu ca va suna banal dar na cred ca imi placi :p"

| farsoareaehheee a răspuns:

Vezi, tu cum faci dar daca va intalniti mereu ar trebui si el sa te remarce! Altfel nu merge

| AngelOfMoon a răspuns:

1.Incepi sa discuti cu el.
2.Nu incerca sa te imbraci,, sexy"ca nu o sa iti mearga si eu sunt baiat stiu ce spun.
3.Cand ai ocazia invita-l la un suc la un film dar sa fiti doar voi doi.
4.Intreabal ce crede despe tine ce ii place la tine ce nu.Ai sa il ai la mana Garantat 99% iar 1% depinde ce fel de baiat e ma intelegi! Bafta! Sper ca te am ajutat!