| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca baiatul de care imi place sa ma placa? Suntem la aceeasi scoala si ne cunoastem ca simpli amici de vreo 3 ani. Imi place de el dar ma simt cam ciudat deoarece cand ma intalnesc cu el pare distant si nu prea ma baga in seama. Am rugat-o pe prietena mea care il cunoaste si ea destul de bine sa vb cu el despre mine. A spus ca sunt draguta si frumoasa. cateva sunt mai tarziu i-a spus ca nu ii place ca sunt timida si par inchisa in mine, ceea ce nu e adev pentru ca eu sunt ff vorbareata si sociabila. el vrea sa ma bag eu in seama, dar ce vrea sa fac?
Ma puteti lamuri cu intrebarea aceasta? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| vladut22w a răspuns:

Pai baga-te cu el in seama daca asta vrea
Incearca sa-i arati (adica sa-si dea seama) ca iti place de el sau spune-i
Daca te place foarte bine daca nu incearca sa-l faci sa te placa
Te descurci tu