| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac patratele, sunt fata si am 12 ani si ce exerciti trebuie sa fac pe zi si in cat timp o sa am patratele?

6 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Fiecare avem acele ''patratele'' ( muschi abdominali ) doar ca sunt acoperiti cu grasimea de pe abdomen, la baieti se pot scoate in evidenta mai mult si de asemenea sunt si foarte sexy, nu-i asa fetelor? La fete nu se pot scoate prea mult in evidenta, nu este nici prea estetic, cum ar fi sa vezi o fata cu patratele ca de barbat, foarte accentuate?

| Xtadelo a răspuns:

Fata. mai ai si 12 ani... patratele?!?!? laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| DarkBlood32 a răspuns:

Fetele au o masa musculara mai mica decat cea baietilor. Nu prea ai sanse sa faci patratele. Daca tu vrei sa faci patratele un baiat n-o sa te placa. Asa ca lasa-te supla, nu cu patratele si muschi.winking esti fata!

| NaiveGirl09 a răspuns:

Trebuie sa te tii de abdomene happy. Si da, se gasesc si la fete patratele. Daca sunt finute si se observa doar putin, sunt very nice :*. Dar de preferinta, un abdomen plat ar fi mai bun happy. Pai. Nu exagera cu mancarea. Si 5 serii de cate 20 de abdomene (cu pauza intre serii de 60 de secunde -respectiv un minut). Dimineata, la pranz si seara! happy. Mult noroc! (Va rog, incetati cu raspunsurile rautacioase. Daca fata vrea sa joace sah, poate :* ).

| lollyta31 a răspuns:

Haide maaaa. fata cu patratelelaughing sau vrei sa-i bati un apropo iubitului?

| Sophie1997 a răspuns:

Cum sa ai mai fetita patratele...doar baietii au patratele...sau poate ca tu esti bisexuala.