| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multa forta in brate? Nici macar nu pot face flotari. Nu vreau raspunsuri la "misto", raspundeti doar daca ma puteti ajuta.

4 răspunsuri:
| ionutalex13 a răspuns:

Poti sa faci exercitii cu gantere usoare. faci serii zilnice si cu timpul cresti numarul seriilor.succes

| B3ntea a răspuns:

In primul rand forta nu iti va veni intr-o zi, iti trebuie mult antrenament si un corp sanatos, consuma doar mancare sanatoasa si foarte multe lichide.cel putin 2 litri de apa pe zi.
Vrei neaparat sa faci flotari sau mai multe exercitii?
Raspunde-mi ca sa stiu cu ce sa te ajut.

| nicsor12345 a răspuns:

Pai faci incalzirea de dimineata si incepi cu 5 flotari pana o sa te obijnuesti

| Sophieeeeeee a răspuns (pentru nicsor12345):

Eu nu pot sa fac nici macar una si tu imi spui sa fac 5 flotari?