| AndreeaAndreea55 a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa toata lumea?
In general nimeni nu ma baga asa mult in seama...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capul sus si zâmbeste, uitãte in ochii persoanelor mai cu incredere happy
O sa-ti dai seama cine te place si cine nu, in rest incearcã sa fi mai deschisã pentru a fi bagatã mai mult in seama.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa ne explici de ce lumea nu te baga in seama si cum este comportamentul tau zilnic, mai ales fata de colegii de clasa si scoala.

| AndreeaAndreea55 explică (pentru Violleta2022):

Pai doar cea mai buna prietena vorbeste cu mine, de exemplu merg la scoala si intru in clasa si salut... Si nimic, in pauza daca merg sa stau cu ei, se duc altundeva

| Nemessys a răspuns:

,,Cum sa fac sa ma placa toata lumea?"
Intelege ca nu poti fi pe placul tuturor. Suntem diferiti. Indiferent cum ai fi, tot vor exista oameni care-ti vor spune,, eu nu te plac". happy Doar fii tu si gaseste persoane care te plac asa cum esti.

| Victoria18 a răspuns:

Pai nu te baga pentru ca nici tu nu faci nimic. Socializeaza mai mult. Nu pica nimic din cer. Nu o sa vina nimeni la tine sa iti zica ceva daca tu nu ai nicio reactie nu zici nici macar un cuvant.
Plus ca mi se pare exagerat sa zici ca vrei sa te placa toata lumea. Asa ceva nu exista. Nu ai cum sa fi pe placul tuturor dar pentru o mare parte da, daca faci cum ti-am zis eu.

| AndreeaAndreea55 explică (pentru Victoria18):

Te inteleg, dar pur si simplu daca zic ceva, nimeni nu ma baga in seama... vreau sa ma fac placuta