| Geronimo9234341 a întrebat:

Cum sa faci muschi la maini la 13 ani dah nu sala.
Mentiones ca joc fotbal (portar)
BMX-ING
FUNDA!
CEl mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ZOON a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa nu incepi de acum sala haltere si alte chestii pentru brate fiindca iti fortezi organizmul e foarte bine ca joci fotbal portar cu multe mai bine fiindca asta se bazeza pe maine si vei face muschi dar cu rabdare mersul pe bicicleta iti formeaza musculatura sau daca vrei neaparat ai putea sa faci in fiecare seara flotari dar incepi cu 5 apoi faci din ce in ce mai multe nu te grabi ti-am zis esti in perioada de dezvoltare pana la 18 ani am impresia ai timp sa-ti creasca muschi salut

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Tractiuni la bara si flotari. Daca poti, achizitioneaza o gantera si lucreaza cu eahappy.

| dalyna_2925 a răspuns:

Esti praf si pulbere rahatule