| PlanB a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o plac? >:"

Ma astept la parerea unei fete big grin

Răspuns Câştigător
| ana06261996 a răspuns:

Salut! Parerea mea este sa nu o abordezi direct pentru ca s-ar putea sa nu aiba reactia pe care o doresti.Eu zic sa iei totul usor si incetul cu incetul si sa incerci sa intri in vorba cu ea,facand sa para totul intamplator,nu incerca sa o eviti,asa vei castiga astazi un zambet, maine o vorba si poate un numar de telefon, cine stie poate intr-o zi vei castiga iubirea ei. Eu iti doresc din tot sufletul bafta!
Vez cum o faci caci eu am respins si atunci cind nu mi-a placut cum a spus-o cai place de mine.

11 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Direct! Pur si simplu. Ii spui in fata.

| Roxy a răspuns:

Arata-i prin gesturile pe care le faci.
Direct s-ar putea sa creada ca glumesti sau s-ar putea sa aiba o reactie nu foarte okhappy

| Smiiilee a răspuns:

Ori pe messenger sau prin cineva blushing, printr-un biletel, asa primesc eu raspunsurile laughing... sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Nu-ti fie rusine spune-i direct

| GirlCrow a răspuns:

Eiiii "daaaa" ce biletel? ce messenger ce sms?laughing Sun-o daca iti este asa de mare rusine sa ii spui in fata! Oricum ea o sa se simta mai bine daca ii spui fata in fata, dar daca nu ai curaj poti sa ii spui la telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În loc să te gândești cum să-i spui, mai bine îi arăți. Faptele sunt mereu mai bune decât vorbele. S-ar putea să fie stânjenitor puțin și pentru tine și pentru ea dacă încerci să-i explici ce simți. Doar fă-o să înțeleagă prin fapte. Își va da seama, te asigur. Baftă!

| antoantonia a răspuns:

Eu zic sa ii zici in fata. e cel mai bine asa

| Roxanita1998 a răspuns:

Pai ii spui in fata! sa nu-ti fie rusine ca daca tu ii spui pe mess sau prin sms ia nu apreciaza si crede ca iti bati joc de ea! dar. spune-i asa ...Io te plac si as vrea sa fim u tine! succes!

| PlanB explică (pentru Roxanita1998):

Daca imi rade in fata?

| Roxanita1998 a răspuns (pentru PlanB):

Apoi daca chiar te iubeste si ii place de tine ...nu va rade! stai rilex.winking

| andy675 a răspuns:

Deci fiti atenti aiciawinking Sunt compozitor si inacelasi timp cantaret de muzica rap si cu fetele sunt si eu cam timid dar pana la urma prietene PlanB ia-ti inima in dinti si spune-i ce simti fara sati pese ce spune daca spune da ai noroc daca spune nu asta e mai sunt 1 milion de fete.dar sunt foarte mici sansele sa spuna nuwinking