| Oanna_3541 a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat sa stea cu mine? ca e putin haios i-am spus ca imi plk de el.nu stiu cum sa-i zic sa stea cu mine... AJUTORRR!

6 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

In ziua de azi nu se mai zice "sa stea cu tine" se zice "sa fie cu tine" asa ca incearca sa folosesti termenul asta ca sa ne intelegem si noi ca oameniiwinking

| Catherine a răspuns:

Pai ai putea sa il inviti undeva. intr-un loc in care te simti u mai in largul tau si sa ii spui ott ce simti happy...iar el daca e sincer iti va raspunde cu aceleasi sentimente happy:*

| ErickEmil a răspuns:

Deci:prima oara incerca si tu sa stai cu el, si o sa vina dupa tine, crede-ma... restul o sa vina de la sine

| ItsiBitsii a răspuns:

Prin aceeasi situatie am trecut si eu! happy
:*:*:*. pai simplu. Cand va vedeti. spune-i direct. ca tu ti la el si ca vrei o relatie cu el! happy

La fel am facut si eu. si happy a mers. Si acum sunt tot cu respectivul. happy

sper ca te-am ajutat. fundita? blushing

| Emma2804 a răspuns:

Bunahappy

Daca si baiatul respectiv te place, sigur ar accepta sa stea cu tine; i-ai putea sugera o iesire in oras...la o inghetata, un suc, un concert sau pur si simplu o plimbara in parc.
Bafta!:*

Fundita?love struck(daca ti-am fost de folos)

| denisa_4832 a răspuns:

Pai draga oana daca el deja stie ca tu il placi atunci de asta nu sta cu tine ca sa o faca pe indiferentul asa ca roagal sa stea cu tine daca vrea succes.