| addictedformetal a întrebat:

Cum sa il conving pe taicamiu sa ma lase vreo saptamana. la varmea?

3 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Ii spui ca vei invata mai bine"cica" sau ca faci orice sau il implori, sau ii spui verisoarei tale sa vb cu el sau matusei tale, sau o rogi pe mama ta sa vb cu tati tau.big grin. Fundathinking

| iöиi a răspuns:

Pai thinking
depinde de tatic de exemplu tata nu prea ma lasa sa stau prin ''sat'' doar greu daca il coving. Poi il intrebi daca te lasa si daca nu te lasa thinking il rogi frumos happy si daca nici asta nu merge stai aksa :d

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Spui ca parintii verisoarei tale sunt niste oameni grijulii...si chestii din astea.Si faci ochisori mari de catelus, si daca stii sa joci teatru faci ca si cum mai ai putin si iti vine sa plangi daca nu te lasa.