| vlad210 a întrebat:

Salut am si eu o problema. Am 13 ani si maicamea nu ma lasa sa ma duc la meciuri la dinamo fara taicamiu chatterbox. Plus ca nu ma duc singuri ma duc cu multi baieti de 14-15 ani si ati vazut cum scandeaza aia cu injuraturi, etc si imi e rusine sa fac asta langa taicamiu. straight face ziceti-mi si mie cum sa o conving sa ma lase sa merg singur cu baietii.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu tin tot cu dinamo!love strucklove strucklove struck
pai mama ta nu te lasa deoarece la meciurile de fotbal, este foarte foarte multa lume!
s-ar putea sa te pierzi pe acolo, pentru ca esti destul de mic.si sunt multi golani, care var putea lua la bataie doar pentru simplul fapt ca injurati echipa stelei!
poate la anul o sa te lase!
Succes!love struck

| clauss a răspuns:

Sa inteleg ca esti un catel mic acum, tinut in lesa si care incepe sa latre si cum vei deveni mare, incepi sa musti, stie mama ta ce stie, cred ca e stelista...HAI STEAUA

| federerdinamo a răspuns:

In primul rand ma bucur enorm ca esti dinamovistlove struck.

Totusi ai 13 ani si e periculos pe stadion pentru ca sunt multi bagabonti mai ales cand vin fanii echipei adverse. E normal sa vrei sa emrgi singur pe stadion cu prietenii si sa injuri pe steaua mai alesthumbs up. Spune-i mamei ca mergi cu prieteni mai mari si sa te lase macar o data singur sa vada ca vii in regula acasawinking.

| DanMp3 a răspuns:

Spune-i ca nu ai ce sa ti se intample... esti aproape sg pe stadion... auzi tu 500 de oameni la un meci de cupa. RUSINE!

Si eu's dinamovist da' accept realitatea straight face

| mariiia_4064 a răspuns:

13 anithinking destul de mic si e periculoslaughing meciurile care se disputa seara. bla blaa parintii sigur ar zicea ca e periculos. poate ar trebui sa discuti cu mama ta despre faptul ca poate avea incredere in tine. ea va zice ca nu e numa asta ca nu are incredere in toti nebunii care merg la meciuri. poate ai vreun prieteen /ruda mai mare 18 ani sa zicem si poti sa te simti in largul tau cu ea/el. de preferat sa il / o cunossca si mama ta sa vada cu cine te duci> sper ca vei reusi. succeshappy!

| andra7664 a răspuns:

Si eu tin cu dinamo...revenind la problema ta, cred ca e mai bine sa ii spui ca ai prieteni foarte buni care te vor apara in caz ca se va intampla ceva(la mine a mers, avand in vedere ca sunt fata si acum am tot 13 ani), sau spune-i ca ceilalti copii rad de tine si poate o vei convinge... mie prima data a spus ca are incredere in mine ca nu fac prostii, dar ca nu are incredere in ceilalti de pe stadion. desi i-am spus ca merg cu colegii de clasa si am mers cu altcineva m-a lasat si a fost o seara super! cum nu am patit nimic, a hotarat sa ma lase si la urmatorul mecitongue