| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Cum sa îți dai seama dacă un băiat te iubește cu adevărat?
Băiatul pe care îl plac are niște prieteni care fac glume ca noi ne iubim.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Poti sa iti dai seama daca baiatul te iubeste dupa faptele lui nu dupa vorbele pe care le spune. Nu face prostia sa crezi in vorbe.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Faptul că alții fac mișto de voi nu înseamnă că el te place.
Fii atentă la comportamentul lui când e in preajma ta, așa poate iti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştii cum să-ţi dai seama dacă te iubeşte, dar tu zici că vă iubiţi deja.Amuzant de tot fato!laughing

| AdrianaB1 a răspuns:

Draga mea, iubire nu există în relațiile de peste 1 sau 2 ani, dar nu în astfel de situații.
Probabil fac mișto de voi, asta nu înseamnă că el te iubește, iubirea-i foarte rară.
Există doar atracție fizică. În ziua de azi, să iubești cu adevărat e un sacrificiu enorm.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Iti zic eu. Daca arati bine pune din start ochii pe tine.Pentru ca da.E BAIAT! Daca ai si un comportament ok te place 100%.Imi place de o fata de la mine din clasa.E frumoasa dar e cam falsa si enervanta.Mai am inca 2 fete de care imi plac.Sunt frumoase si au un caracter ok.Desi imi vine sa plang cand ma gandesc ca nu o sa ma placa niciodata?

| DevilRock a răspuns:

Te duci și îl întrebi pe el.