| klaudyu95 a întrebat:

Cum sa ma bag in seama cu colegii noi in clasa in care m-am transferat?

3 răspunsuri:
| LostINshiT a răspuns:

Salut. pai ai putea sa faci glume sau sa faci ceva la ce te oricepi cel mai bine sa iesi in evidenta. sau desigur ai putea sa te duci la cel mai smecher si sa ii tragi una in nas. cu asta te-ar observa totiwinking succes!

| klaudyu95 explică:

Problema este cas mai timid

| Trollx3 a răspuns:

Cauta subiecte comune de discutii, stai pe langa ei.vezi ce se discuta si vi si tu cu un subiect interesant de discutie, pentru ei.big grin

Baftã!