| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma bag in seama cu un baiat din liceu? ..Este cu un an mai mic ca mine dar pentru mine varsta nu conteaza. Pe mess imi spune ca sunt draguta, dulce, dar la scoala abia imi zice ceau dar observ ca ma priveste iar cand sunt prin preajma se da putin in spectacol ca sa zic asa. Ma place sau doar se joaca? ..As vrea sa vorbesc cu el si fata in fata dar nu stiu cum ..Ma puteti ajuta cu niste sfaturi, va rog? ..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai propune-i sa va intalniti intr-o pauza ca sa stati impreuna pur si simplu si ai putea sa il abordezi. Spune-i pe mess ca ai vrea sa va vedeti daca se poate.Va accepta cu siguranta.Nu cred ca ar spune NU unei posibile relatii.Bafta! :*

| Camy1996 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Multumesc mult! Dar mai e o problema, cu, curajul stau mai prost. Nu stiu ce sa vorbesc cu el, cu ce sa incep, plus ca toti din scoala vor crede altceva. Si mai este o problema, el mai mereu e cu colegii lui.straight face

| Floreenofficial a răspuns (pentru Camy1996):

Pai fa-ti curaj.Incetul cu incetul vei incepe sa nu mai fii asa timida. Daca sta mereu cu colegii lui, incearca sa intri in discutie cu el cand e singur sau sa ii spui pe mess ca vreti sa va vedeti si sa specifici ca doar voi. Daca mai ai nelamuriri intreaba-ma, dar iti raspund maine caci azi voi iesi. :*