| imyourdestiny2 a întrebat:

Cum sa ma comport la o prima intalnire cu un iubit? Ce sa spun Cum sa am comport sa nu ma emotionez sau cevA.Help me

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De emotionat oricum te vei emotiona pentru ca e prima intalnire. Emotiile apar la orice varsta.Cum sa te comporti, natural.Fi asa cum esti tu, vorbeste despre ce iti place tie sa vorbesti dar asculta-l si pe el ce spune.Echilibru.Daca e sa fiti impruna ve ve-ti da seama relativ repede. Dar nicidecum nu fi falsa.Fi tu! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat