| Emoji417 a întrebat:

De ce un baiat care te place se comporta diferit cu tine cand este cu prietenul sau cel mai bun?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde in ce sens. Daca rau, pur si simplu nu vrea sa-si arate latura sensibila in fata aluia ca pentru baieti e considerat "fatalau" daca sepoarta frumos c-o fata pana se mai coc si ei la cap si realizeaza ca e normal sa te porti frumos cu altii.

| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca te place?
Ti-a spus el asta, sau doar ti se pare tie?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De unde stii ca te place?
Si cum ai vrea sa se comporte cand sunt si altii in preajma?

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Pentru ca nu este îndeajuns de matur ca sa își recunoască sentimentele. Vrea sa para macho.

| igotbigcock a răspuns:

Doreste sa te impresioneze, dar esti sigura ca te placE?