| yoanna_5465 a întrebat:

Cum se comporta un baiat cu o fata daca o place si nu vrea sa ii spuna?

Răspuns Câştigător
| blackrose7911 a răspuns:

O tachineaza sau isi bate joc de ea! asa-s majoritatea baietilor, in schimb daca e unul mai inteligent: se poarta foarte frumos cu ea, rade la toate glumele ei si are grija sa o bage vesnic in seama.

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Va fi drăguţ cu ea, va încerca să o atingă sfios de cât mai multe ori, se va uita la ea intens şi pentru mult timp. Îi va urmări mişcările cu atenţie, va fi bucuros să fie în jurul ei.

| emiitzzy a răspuns:

E detreaba iti spune dar indirect nu intratata sa iti dai seama din prima dar prin fapte si gesturi ti`o spune e detreaba iti zambeste uneorii dar sant cazuri cand este si mai retras mai indiferent ca are impresia ca nu poate sa te aiba :X

| ganeaa a răspuns:

Buna sa vedem daca e mai timid nu prea o sa vb prea mult o sa fie inchis in el mai tot timpul si trebuie sa il intelegi si sa faci u primul pas daca nu e timid o sa incerce sa glumeasca sa fie alt om dar vezi sa nu devina cam ''badaran''(nesimntit)vezi u in ce sitoatie esti hai ca te descurci

Răspuns utilizator avertizat
| Patry a răspuns:

Cauta tot timpul un pretext ca sa vorbeasca cu tine, te ajuta la ceva, te respecta, se uita la tine ore in sir, mai face pe macho-ul cu tine, iti cere id-ul, se lauda ca cum arata el, vorbeste lucruri faine despre el, iti cere numarul de telefon, zice ca pe el il plac toate fetele, se mai tine mare si tare, vorbeste cu tine, te intreaba daca vrei sa iesi cu el, iti mai da ceva cadou, iti mai face complimente "ce bine arati" "ce frumos mirosi" etc. Cam asa face cand e un baiat indragostit de o fata... Sper ca te-am ajutat! Dar daca te mai place poate chiar ca sa te sarute! Si mai sunt baieti care nu se manifesteaza asa ci sunt...badarani, adica daca ei te plac incearca sa te faca sa il placi adica sa faca circ sa se bage in seama etc!

| Assassin_3792 a răspuns:

Din propia exp. baiatul se baga in seama cu ea; se da pe langa ea; o mangaia fara sa-si dea seama; se uita la ea mai mereu; comportament; limbak etc. Cel putin asa fac eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii da de inteles.