| FaraNumePls a întrebat:

Cum se face ca pe internet vorbim foarte mult dar la liceu nici nu ma baga in seama in schimb vorbeste cu toata lumea, numai cu mine nu?

5 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Poate pe net vorbește cu tine din plictiseala iar la lucru sta cu prietenii.

| RAY a răspuns:

Pentru ca esti un prefacut care joaca teatru cu alti, de asta

| Catrice a răspuns:

Ca sa nu rada colegii de el/ea ca vorbește cu tine. laughing

| Andreeush a răspuns:

Poate e timidă sau îi este rușine să o vadă ceilalți cu tine.

| RPA09 a răspuns:

Daca e o relație de prietenie, reconsideră cât de prieten e acea persoană.
Dacă e o situație de flirt ori face pe inabordabilul/inabordabila, ori nu există interes.