| katrin7727 a întrebat:

Cum se joaca elasticul.

Răspuns Câştigător
| FloriiDirectioner a răspuns:

Http://www.adventurekids.ro/......d2572.html
Funda? Aici pe acest site ti se spun toate regulile+imagini Funda?

3 răspunsuri:
| bublegum a răspuns:

Ii cam greu de explicat. mnai ales ca sunt o gramada de chesti pe care le faci in elastic;)
incerc sa iti explic. sper sa intelegi;)
ai nevoie de un elastic mare ...si ii faci un nod ca sa nu se desfaca
apoi iti trebuie doua persoane care se baga in elastic.si macar una care va sarea in elastic:))
http://neata.a1.ro/vecina/Fabio-joaca-elasticul-pentru-Daniela_2098.html
sin aici iti arata cate ceva :P
si apoi sari. dar sa nu calci pe elastic.( doar unele lucruri care se fac in elastic ...includ si calcatul pe elasti )
sincer ti-as arata cum se sare. dar nmoh...
de esti prin zona mea. apoi oricand iti pot arata.;)

| katrin7727 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Simcera sa fiu acest joc e tare si se joaca de mult timp mama a fost surprinsa cand l-am jucat cu ia si cu tata a fost tare