| Danbooo a întrebat:

Cum se poarta un baiat de 11 ani cand place o fata?

PLZZZ raspuns detaliat big grin

2 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Nu conteaza varsta atata timp cat stie ce face.de obicei la varsta aia se tachineaza o enerveaza pe fata se comporta bine din pct lui de vedere dar urat din pct de vedere al fetei...in fn. ea isi da seamaa ca o place si de acolo poate se infiripa ceva...bineinteles copilariibig grin

| tremurici a răspuns:

11 ani?straight face uite... iarta-ma... dar deja e exageraaaaaaaaathappy se comporta foarte interesantlaughing toata ziua se uita dupa fata aia, incearca sa vb cu ea(daca are curaj) si cam atathee hee