| djalexandrual a întrebat:

Cum strang mai multe like'uri la poze pe FB? Am intrat pe multe site'uri dar nu accepta decat fan'pages sau ori ce alt ceva in afara de poze de pe un profil "normal"! Ma puteti ajuta?

PS: Nu ma ajuta cu nimic daca spuneti : "la ce-ti trebuie mai multe like'uri / Nu trebuie sa ai multe" etc...

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Posteaza poze cu fete dezbracate si adauga cat mai multi obsedati sexuali in lista de prieteni si asa vei avea likeuri garantate

| corbulalbrosu a răspuns:

Eu nu spun, eu intreb : cati anisori ai baietas?

| djalexandrual explică (pentru corbulalbrosu):

16, dar ce importanta are?

| corbulalbrosu a răspuns:

Eu am fost fair-play dragul meu. Poate acum vei intelege sensul intrebarii mele.

| ingerinaripat a răspuns:

Intra pe grupuri laughing fa schimb de like-uri! big grin

| djalexandrual explică:

Mersi mult, dar am rezolvat....addMeFast merge perfect...Aseara in vreo 3-4 ore am facut 200 like-uri

| Petre_Razvan_1994 a răspuns (pentru djalexandrual):

Salut! acelasi lucru m-a intrebat un prieten. Imi zici ce sa ii zic ca sa se descurce si el te rog?

| tatuajesibiu1515 a răspuns:

Lol ))))) Copile. Du-te La Culcare