| utilizatornou18 a întrebat:

Cum te scoti politicos cand cineva iti cere o poza dar nu vrei sa trimiti?happy
M-am saturat sa mint ca mi-am schimbat telefonul si nu am ...atunci imi cer cu totii sa fac pe moment.

9 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu trimit poze cu mine. Daca as trimite poze la toti care-mi cer as fi mai cunoscut decat... (un artist).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi zici că nu vrei sau îi trimiți

| utilizatornou18 explică (pentru anonim_4396):

Comentezi fara rost si fara sens. N-ai inteles intrebarea! Politicos! „Nu vreau"e politicos la tine? Sau „ ii trimiti "? W.t.f unde-i logica pentru ce raspunzi asta daca Eu am intrebat ce altceva pot spune fara sa trebuiasca sa trimit!

| anonim_4396 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Păi cum vrei, vărule, să te scoți?
Zici direct, așa e cel mai politicos, după mine. Minciuna o înțelege oricine, indiferent ce vrăjeală bagi tu. Ce scuza vrei să inventezi? rolling on the floor

| utilizatornou18 explică (pentru anonim_4396):

Pe moment e ok si sa minti. Decat sa-i zici unei cunostine n-am chef, ca se supara asa. Vere sunt fata. Sti ca-i aiurea sa trimit la toti desii am la profil una clara iar persoanele astea Ma cunosc si in realitate. orice gen de scuze sunt binevenite

| anonim_4396 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Nu îmi merge fața, o s-o trimit în service și apoi îi fac o poză și îți trimit.

| utilizatornou18 explică (pentru anonim_4396):

Da-ti cu o galeata de glet, pentru atat sigur iti ajung baniiwinking nu ajuti, nu comentezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Și care-i faza cu găleata de glet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Imi cer scuze dar poza solicitata nu mai este in telefon. Cel putin nu o mai gasesc momentan" si probabil un screenshot la niste poza random dupa un timp si un "Imi pare rau, e pierduta poza".