| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa reactioneze o fata la primul act sexual

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Asta vei afla cand se va intampla, vei reactiona in concordanta cu situatia.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista o reactie standard, fiecare femeie reactioneaza in felul ei, asta e tot farmecul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiecare reactioneaza in felul ei in functie de situatia respectiva.

| andi a răspuns:

Sa aplaude!winking

| anonim a răspuns:

Sa tipe ca din gura de sarpe, sa se zbata, sa scoata tot felul de onomatopee, interjectii, etc. daca mai ai si alte intrebari de acest gen, anunta-ne dinainte.big grinbig grin

| selef a răspuns:

A, a, a, ah, ah, ah, oh, oh, oh...etc, la sfarsit un suspin de placere.

| meioana a răspuns:

...sa rupa patul in doua si sa urle ca o disperata... LOL CE INTREBARE...

| giulya85 a răspuns:

Sa faca i-haa. i-haa

| onelove a răspuns:

Depinde, sunt multi factorii care intra in discutie, dar de obicei eu zic ca la primul act sexual fetele sunt mai retrase, bine si baietii.
Adica inca nu stiu daca partenerului ii place ca ea sa faca anumite sunete de placere sau nu, etc.
Chestiile astea se dezvolta in timp intr-o relatie.

Dar de obicei la primul act domneste incertitudinea, si frica ca cel de langa tine ar putea sa nu fie multumit.

Sfat: discutati chestiilea astea atat inainte cat si dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa reactioneze ci din contra sa tacalaughing))))))))))))