| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Cum ar trebui sa reactioneze:
a)Un baiat care are primul contact sexual cu un alt baiat
b)Un baiat care are primul contact sexual cu o fata
c)O fata care are primul contact sexual cu un baiat?
Dau fundita pentru detalii

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

A) Eu fiind fata tiind sa cred ca...o sa zica au, nu am mai facut-o, nu e ca-n filme! Too hard for me=]!
b)Hm...o sa se simta cam neeeeeeexperimentat.Ok nu e o jignire, eu respect acesti baieti! Bravo lor! Poate daca si fata ar fi virgina, s-ar simtii in al 9-lea cer! Ar fi o experienta placutawinkingDar cred ca ar fi si timid,rusinos nestiind ce sa faca, incerc sa aplice "scenarii"din filme.
c) La fel, timida, speriata, poate cu putina durere! Probabil sub tensiune.Si depinde cu ce baiathappy

| lolly a răspuns:

Hm,esti gay? De unde sa stim, noi avem alte inclinatii:gen
fete-baieti
baieti-fete
Cine stie...mi se pare stupid un baiat sa eu bage unui baiat! Adica uita-te cum suna! yuck! Sorry daca esti gay, imi prezint opinia!

| h3r a răspuns:

Cum ar trebui sa reactioneze:

a)Un baiat care are primul contact sexual cu un alt baiat?

Eu ti-am mai zis ca esti gay laughing.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru h3r):

Dap.Iar eu nu te-am contrazis decat o data sau de doua ori.Atunci cand ti-am zis ca sunt bisexual nu gay...E o mare diferenta

| drhotzu a răspuns:

Dude this is fucket up!

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

A)sa ii traga un pumn
b)sa se apropie si mai mult de fata
c)sa se apropie si mai mult de baiat

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru Necsoiu_Robert_1990):

Precizez ca baiatul e cu mult mai mare(de la cazul a))
Si...cum sa se apropie?