| Ingerfararipi333 a întrebat:

Cum va dati voi seama ca iubitul vostru tine la voi foarte mult, noi suntem impreuna de 1 an, voi de cat timp aveti o relatie?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Pai daca sunteti impreuna de atata timp, presupun ca tine la tine! Gandeste-te cum procedeaza cand va certati, lasa de la el? Daca da, este clar ca tine la tine si nu vrea sa te piarda.Iti spune des ca te iubeste? O si demonstreaza? Daca da, clar te iubeste.
Eu sunt intr-o relatie de un an jumatate happy. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

... de vreo 34 de ani happy