| krysty_5655 a întrebat:

Cum vi se pare aceasta combinatie:o rochie superba neagra, o pereche de ciorapi rosii, o pereche de pantofi cu toc cui rosii(un rosu mai inchis), un plic rosu si alte cateva accesorii rosii si negre? Va rog sa imi spuneti ce parere aveti despre aceasta tinuta.

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Totul e ok mai putin ciorapii.

cami
| cami a răspuns:

Uau, daca in realitate e asa cum mi-am imaginat-o eu. :-& renunta totusi la ciorapii aia.
Rochia neagra cu pantofii cui mi se par ok, insa ciorapii aia strica ambientul, da-i jos!

| Marii a răspuns:

Trebuie sa vad rochia si restul ca sa-ti zic. Asa mi se pare cam prea mult rosu. pantofii rosi si plicul rosu mi se par suficiente.

| broscutsaaa a răspuns:

Rochie neagra simpla, pantofii rosii si plicul rosu.
Combinatia perfecta. :X

| PauLa.M a răspuns:

Mie una nu-mi place tocul cui, dar in rest parte ok. si foarte eleganta. pentru ce te pregatesti? smug

| Viuvi a răspuns:

Intradevar prea mult rosu fura privirea!
Schimba ciorapii si totul va fi ok din puncul meu de vedere!winking

| anda_9874 a răspuns:

Nu-mi plac ciorapii rosii...in rest e superwinking

| krysty_5655 explică:

Ms :X :X :X da cred ca ciorapii o sa plece