| Pandaaaa a întrebat:

Cunoaste cineva un tratament de unghii?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Incearca asta: http://anka-flame.iblogger.org/? p=350

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ar fi foarte bine daca te-ai da in fiecare seara cu ulei de ricin pe unghii. Ar trebui sa iei si un supliment de calciu (se gaseste la farmacie). Si mai exista un tratament foarte ieftin, dar eficient - umpli un vas cu apa calduta si dezolvi sarea in acea apa, si iti tii mainile in apa sarata 30 min - 1 ora. Unghiile tale se vor intari simtitor, vor deveni mai sanatoase si vor creste mai repede. Succes!

| gabriela a răspuns:

Da, manichiurista!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de maslime pus la incalzit apoi cu un betisor de cuticule aplici pe unghie.intareste unghiile