| jane24 a întrebat:

Tratament de unghii mai mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Nimic nu da randament si nu creste peste noapte daca nu este genetic.
Ma uit la sotul/fiul si fiica mea ca le cresc unghiile peste noapte ceva de nedescris. unde mai pui ca sunt sanatoase/tari/nu se exfoliaza.
La mine este invers..am incercat asa zisul lac intaritor/ulei de ricin.
Fara succes.
Uite un link, poate iti va fi de folos.
http://www.eva.ro/......49673.html
O zi buna sa ai:)

| catalolita a răspuns:

Farmecul vitamina B5 te dai o saptamana dupa o pauza de o saptamana si tot asa

| JessicaStefana a răspuns:

Încearcă ceva lac de unghii. întăritor.