| Vreoproblema a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre fata draguta dar foarte proasta si o fata hidoasa si scarboasa dar desteapta, ce ati alege?

3 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Amandoua. Cea draguta pentru sex, iar cea hidoasa pentru discutii la un suc, cafea etc.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca ar fi existat doar aceste doua,, tipuri,, ramaneam celibatar.

| Codre a răspuns:

Fata draguta si foarte proastahappy!
Si chiar daca ar fi sa aleg dintre fata draguta si proasta si fata draguta si desteapta tot pe aia proasta as alege`o!laughing In conlcuzie fata draguta si proasta bate oricare alta fatalaughing! FUNDAlove struck