| ENCICLOPEDIC a întrebat:

O intrebare cheie: Dintre o fata proasta dar frumoasa si o fata desteapta dar urata pe cine ati alege?

Răspuns Câştigător
| lovesunshine a răspuns:

Normal ar fi putin din amandoua.Eu as alege fata desteapta si urata.Pentru ca, pe langa fata cea frumoasa si proasta, ea poate face ceva pentru lume.Ea poate schimba ceva.Sunt bune si femeile frumoase.Dar eu as alege fata desteapta si urata!

2 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Pe nici una, pentru mine intermediar e perfect la frumusete si inteligenta.

| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

P-aia desteapta.