| Tera a întrebat:

Daca ar trebui sa va caracterizati cum ati face-o?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un om atat de bogat in defecte ca nu mai are loc de calitatitongue

| pwp a răspuns:

Prietenoasa, draguta, timida, retrasa, amuzanta, matura, optimista, materealista, superficiala

| nobody_9468 a răspuns:

Cum sa zic; depinde acum... daca ma gasesti in gasca, la locul meu vei vedea ca sunt genul de fata tupeista, putin vulgara, directa insa cu bun simt cand este necesar. Daca ma vezi pe strada vei spune ca sunt timida si usor draguta, de treaba.Totul depinde de locul in care ma cunostiwinking.
Insa cand am cunosti vei vedea ca in momentul in care vreau pot fi o tipa civilizata, care stie sa gandeasca.Intodeauna am incercat sa fiu echilibrata:pentru prieteni sunt o nebuna care face doar prostii-ma refer la prietenii cu care nu ies foarte des, cei care ma cunosc din vedere zic ceva de genu"da... uite'o si pe pitzi aia, care isi da aere", insa aparentele inseala! iar cei care ma cunosc cu adevarat stiu ca sunt de gasca atunci cand trebuie, iar cand vine vorba de scoala sunt cu capul pe umeriwinking.
Multi amici/prieteni habar nu au de rezultatele mele la scoala, majoritatea au fost surrinsi cand au auzit ca am media peste 9.

Bafta.

| ladygaga a răspuns:

Frumoasa, rareori timida, creativa, amuzanta, iluzionista, desteapta.
si bineinteles am si defecte

| ZeYa a răspuns:

Pff, e prea complicat. Daca ar fi sa ma caracterizez in cateva cuvinte as fi prea superficiala.

| Andra_5221 a răspuns:

Incep cu defecte(ca sa las la sfarsit lucrurile bunetongue).
Sunt dezordonata(foarte dezordonata), invidioasa(uneori), rautacioasa, nesuferita, zgarcita, lenesa, certareata.
Acum...calitati: vesela, optimista, curajoasa, increzatoare in fortele proprii.

Cam asta ar fi, cred ca am mai omis cate ceva, dar...in mare cam asta sunt.